16.12.2017 - Türkiye'nin En Büyük Termal Turizm Rehberi

Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü

ADRES
Karaoğlan Mevkii Akkuş Caddesi No:1 Yaylabağı / İhsaniye / Afyonkarahisar
TELEFON
0 272 333 35 56
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

Gazlıgöl’ün en büyük alanında kurulu olan Royal Termal Tatil köyü konumu açısından ve ulaşımının kolaylığı sayesinde en çok tercih edilen termal tesislerden birisidir. Ayrıca tesis içersinde bulunan termal aqua yüzme havuzuyla hem eğlenebilir hemde sessiz ve huzurlu bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıca tesisimize evcil hayvanlarınızı da getirebilirsiniz.

Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü’nün Genel Özellikleri ;

Buhar Banyosu: 45C’lik sıcaklık ve %100 nem oranına sahip buhar banyolarımızda soğuk algınlığı, astım, sinüzit, bronşit gibi rahatsızlıklarınızın giderilmesine ve kan dolaşımınızı hızlandırarak tansiyonunuzu düzenlemeye yardımcı olur.

Sauna: 90C sıcaklıktaki saunada pasif terleme ile vücudunuzu zehirli toksinlerden arındırabilir, kas ve eklemlerde salgılanan laktik asidi dışarı atarak yorgunluk hissinizden kurtulabilirsiniz. Ayrıca vücudunuzun antikor salgılamasını arttırarak hastalıklara karşı bağışıklık sisteminizi güçlendirebilirsiniz.

Kar Çeşmesi: Sauna ve Buhar banyosundan sonra gerek soğuk duşlara girerek, gerekse kar çeşmesindeki kristalize buzlarla şoklama yaparak vücudunuzun dirençli kalması ile birlikte kalp ve damar rahatsızlıklarınızın giderilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Ayak Banyosu: Türkiye’de bir ilk olan ayak banyolarında mantar, egzama, pişik, ayak kokusu gibi ayak rahatsızlıklarının giderilmesini sağlayabilir ve özel solüsyonlarla yapılan terapiler ile uzun süreli bir rahatlamaya kavuşabilirsiniz.

Jakuzi: Suyun kaldırma kuvveti ve sıcak su tayziki etkisi ile damar sisteminizin genişlemesine, omurga ve eklem sisteminizin rahatlamasına, su basıncının değişik noktalardan olması sebebiyle cilt altı kan dolaşımınızın hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

Termal Havuz: Royal Termal Tatil Köyünün mucizevi suyunda, ideal sıcaklıkta ve düzenli seanslarla uygulanan termal tedavi ile birçok hastalığın tedavisi mümkün olabilmektedir.

Mescitler: 70m2 lik bay ve bayan mescitlerle ibadetleriniz için huzurlu bir ortam sunuyor.

 

Rezervasyon ve Bilgi Almak İçin Bizlere Yukardaki Numaralardan Ulaşabilirsiniz.

Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü
Gazlıgöl Royal Termal Tatil Köyü

Henüz video eklenmemiş.

Henüz harita eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
  • 27 Aralık 2016
  • 0 YORUM
  • 537 KEZ OKUNDU
Reklam
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ